Chaty a chalupy k pronajmutí - jižní Čechy

 

Chalupa na návsi v Malíkově - jižní Čechy

 
Chalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - pohled zvenkuChalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - čtyřlůžkový apartmán
Chalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - pětilůžkový apartmánChalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - pětilůžkový apartmánChalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - čtyřlůžkový apartmánChalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - čtyřlůžkový apartmánChalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - sociální zařízeníChalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - kuchyňka - čtyřlůžkový apartmánChalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - pohled zvenkuChalupa na návsi v Malíkově - Jižní Čechy - letecký pohled

CENA ZA PRONAJMUTÍ CHALUPY

Chalupa na návsi v Malíkově v jižních Čechách - kód jh37

 

celý objekt pro 9 osob

12.180 Kč/týden

pětilůžkový apartmán

6.790 Kč/týden

čtyřlůžkový apartmán

  5.530 Kč/týden

celý objekt při kratším pobytu než 5 nocí

1.950 Kč/noc

                                                           
Chalupa k pronajmutí sezonně od května do září, v ostatních termínech možná dohoda, víkendy pouze mimo července a srpna.                                                          
Na místě se skládá kauce (1.000 Kč za apartmán, 2.000 Kč za celý objekt), hradí se spotřebovaná elektrická energie (6 Kč/kWh), předtopení apartmánu v topném období, poplatek za psa (300 Kč/týden), rekreační poplatek obci (9 Kč dospělá osoba/den). Povlečení vlastní nebo za poplatek (100 Kč/jedno lůžko).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Zaujalo nás - tipy na cesty a dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ...

 

A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

 

 

 

 

Všechna práva stránky Chaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa na návsi v Malíkově vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz